LinkLinkLinkLinkLinkLinkLinkLinkLink

Filologijos karjeros tinklas – tai informacinė sistema, skirta padėti studentams humanitarams, norintiems sėkmingai įsitraukti į Lietuvos ir tarptautinę karjeros aplinką. Šis tinklas atveria visas galimybes kontaktui tarp būsimų darbdavių ir studentų filologų, skatina filologų savanorystę su svarbiais Lietuvos verslo ir kultūros objektais, ir padeda studentui susiformuoti karjeros gaires.

Filologų savanorystė – tai galimybė studentui filologui užmegzti ryšius su stipria organizacija ir pagelbėti jai susidūrus su filologo kompetencijos reikalaujančiais dalykais: kažkas juk turi suredaguoti kino festivalio filmų subtitrus, pagelbėti tvarkant tinklalapių tekstus, organizuojant kultūrinius renginius ar dirbant su verslo informacija etc.

 

  • Mes: surandame perspektyvias galimybes ir saugome jūsų teises.
  • Jūs: tampate filologu savanoriu, įgaunate patirties, kontaktų ir rekomendaciją – štai šis jaunas žmogus dirbo mūsų projekte su aukščiausio lygio komunikacijos specialistais.
  • Jie: sulaukia jūsų pagalbos ir tampa tikri – jauni filologai yra išties puikūs būsimi darbuotojai.

 

Filologijos savanorystės gairės

Pavyzdinė savanoriškų darbų atlikimo sutartis

 

Šiandien jau turime kelias dėmesio vertas vietas. Įdomu?

 

savanoryste

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos