LinkLinkLinkLinkLinkLinkLinkLinkLink
  1. Vilniaus universiteto Filologijos fakultetas (adresas: Universiteto g. 5, Vilnius) suteikia jums galimybę naudotis Filologijos karjeros tinklo tinklalapiu adresu karjera.flf.vu.lt (toliau – tinklapis). Tinklapio turinys yra prieinamas kiekvienam asmeniui nemokamai ir gali būti naudojamas tik jo privatiems tikslams, vadovaujantis šiomis taisyklėmis.
  2. Turinio teikėjai pasilieka visas autorines teises ir kitas nuosavybės teises į bet kokį tinklapio turinį, tinklapio dizainą (layout) ir naudojamą programinę įrangą.
  3. Norint perspausdinti, cituoti ar kitaip platinti tinklapyje skelbiamą turinį reikalingas tinklo administratoriaus sutikimas ir aktyvi nuoroda į šaltinį (logotipą ir tinklalapį www.karjera.flf.vu.lt).
  4. Draudžiama keisti arba šalinti iš turinio informaciją apie autorines teises, prekinius ženklus ar patentus.
  5. Nerenkame, netvarkome ir nesaugome tinklapio vartotojų asmens duomenų.
  6. Vartotojams yra draudžiama kenkti tinklapio sklandžiam veikimui bei trukdyti kitiems juo naudotis.
  7. Neatsakome už tinklapio turinyje galinčius pasitaikyti netikslumus ar kitokias klaidas. Galime atlikti pakeitimus ar pataisymus bet kuriuo metu.
  8. Neatsakome už vartotojų komentarų turinį ir pasiliekame teisę jį redaguoti, kai yra pažeidžiamos šios taisykles ar teisės aktai.

Jei turite pageidavimų ar klausimų, susijusių su tinklapiu, prašome rašyti elektroninio pašto adresu .

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos