LinkLinkLinkLinkLinkLinkLinkLinkLink

Filologijos karjeros tinklas „Įkalbink sėkmę“ – tai VU Filologijos fakulteto iniciatyva, siekianti padėti mūsų fakulteto studentams ir absolventams įgytas žinias ir gebėjimus sėkmingai pritaikyti Lietuvos ir tarptautinėje karjeros aplinkoje. Tinklas – tai informacinė sistema, skirta padėti studentams humanitarams, norintiems sėkmingai įsitraukti į Lietuvos ir tarptautinę karjeros aplinką. Šis tinklas atveria visas galimybes kontaktui tarp būsimų darbdavių ir studentų filologų, skatina filologų savanorystę su svarbiais Lietuvos verslo ir kultūros objektais, ir padeda studentui susiformuoti karjeros gaires.

Svarbiausias tinklo tikslas – mokslinės veiklos, studijų kokybės ir karjeros perspektyvų skatinimas. O šioje srityje pasigirti galime daug kuo. Dirbame Lietuvai ir siekiame, kad mūsų studentai taptų pilietiškos, kūrybiškai mąstančios asmenybės, kursiančios Lietuvos gerovę.

Fakultetas yra atviras visuomenei ir socialiai atsakingas. Todėl sukūrėme atvirą ir tvirtą savanoriškų veiklų tinklą, padedantį įsitraukti į savanorišką praktinę veiklą visiems motyvuotiems ir kūrybingiems žmonėms. Tikime, kad tai bus jų sėkmingos karjeros pradžia.

Svarbi tinklo dalis – Filologų karjeros taryba, siekianti atstovauti humanitarus viešojoje erdvėje. Taryba veikia, kai reikalingas svarus ir autoritetingas žodis, skleisti gerąją patirtį, bendradarbiaujant su verslu. Kad tai gali būti naudinga ir mums, ir mūsų partneriams, patvirtina ir mūsų alumnų sėkmės istorijos.

 

Filologai, įkalbinkime sėkmę drauge!

 

tinklas naujas

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos