LinkLinkLinkLinkLinkLinkLinkLinkLink

Filologai nuolat siūlo mokiams įvairių galimybių dalyvauti atvirose paskaitose ir kitose veiklose. Tai: 

 

vu mokiniams logo 

VU projektas „Studentas vienai dienai“

Ką reiškia studijuoti Vilniaus universiteto Filologijos fakultete ir kuo paskaitos skiriasi nuo pamokų mokykloje? Esame sukaupę vertingų žinių ir patirties organizuodami įvairių pakopų studijas, todėl siekiame pasidalinti gerąja patirtimi ir kviečiame moksleivius apsilankyti tikrose paskaitose.

 

 smms

„Studentai-moksleiviams, moksleiviai-studentams“

Vilniaus universiteto studentų organizuojamoje stovykloje SMMS rengiamas ir filologų pogrupis. Stovykla skirta tiek moksleivių, tiek studentų tobulėjimui. Pagrindinis projekto tikslas – prisidėti prie motyvuoto, sąmoningo, ambicingo ir iniciatyvaus Lietuvos jaunimo brandinimo.

 

VU-FLF nauja-spalva

Atviros paskaitos Filologijos fakultete

Ekskursijas ir paskaitas fakultete specialiai organizuojame didesnėms moksleivių grupėms. Taip pat mielai siunčiame savo atstovus į jūsų mokymo įstaigose vykstančius renginius, kai reikia autoritetingo filologo žodžio, humanitarinės temos pristatymo ar dalyvavimo konkurso vertinimo komisijoje. Kreipkitės , mėginsime organizuoti ir darbuotis drauge. 

 

 erdvelaivis logo

 Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė“

Vienas svarbiausių festivalio tikslų  suintriguoti mokslo populiarinimo renginiais. Jo metų fakultetas atveria savo auditorijas moksleiviams ir kviečia tapti tikrais studentais.

 

 vu

VU vizitai į mokyklas VU partneres

Drauge su Studijų direkcija kasmet keliaujame po Lietuvos mokyklas, pasirašiusias bendradarbiavimo sutartis su VU. Paskaitose galima susipažinti su studijų galimybėmis, siūlomomis programomis ir perspektyvomis. 

 

Untitled 1

Darbo pasiūlymai

Edukacinių renginių vadybininkas

Tavęs laukia Būrys mokytojų ir bibliotekininkių; žavūs vaikai; kasdien vis naujas Lietuvos kampelis; nuostabaus gerumo kolegos. Darbo pobūdis – vaikiškų leidinių pristatymas ir platinimas mokyklose ir bibliotekose visoje Lietuvoje. Tau reikėtų...... neskubėti užaugti ir vis dar domėtis vaikiška literatūra;... būti ratuotam/-ai;... su džiugesiu vart...

2017-11-16

Toliau

Darbo pasiūlymai

Anglų k. mokytojas vaikams

UAB „Prima educatio“ atstovauja Lingaphone group ir plėtoja tarptautinį PINGU'S ENGLISH mokyklų tinklą Lietuvoje. Įmonė teikia anglų kalbos mokymo paslaugas vaikams nuo 3 iki 11 metų. Darbo pobūdis Anglų kalbos mokykla „Pingu's English“ ieško entuziastingo anglų kalbos mokytojo prisijungti pire šaunios jaunos energinos komandos dirbti su 4–11 metų vai...

2017-11-16

Toliau

Darbo pasiūlymai

Rinkodaros ir RsV asistentas

VIASAT – didžiausia skaitmeninės palydovinės televizijos operatorė Baltijos šalyse teikianti TV turinį. DARBO POBŪDIS Pagalba įgyvendinant rinkodaros ir viešųjų ryšių projektus; Tekstų kūryba ir redagavimas (lietuvių, anglų k.); Komunikacija socialiniuose tinkluose; Lojalumo programos koordinavimas; Administraciniai darbai ir kt. užduotys. JEI TU ...

2017-11-16

Toliau