LinkLinkLinkLinkLinkLinkLinkLinkLink

Filologai nuolat siūlo mokiams įvairių galimybių dalyvauti atvirose paskaitose ir kitose veiklose. Tai: 

 

vu mokiniams logo 

VU projektas „Studentas vienai dienai“

Ką reiškia studijuoti Vilniaus universiteto Filologijos fakultete ir kuo paskaitos skiriasi nuo pamokų mokykloje? Esame sukaupę vertingų žinių ir patirties organizuodami įvairių pakopų studijas, todėl siekiame pasidalinti gerąja patirtimi ir kviečiame moksleivius apsilankyti tikrose paskaitose.

 

 smms

„Studentai-moksleiviams, moksleiviai-studentams“

Vilniaus universiteto studentų organizuojamoje stovykloje SMMS rengiamas ir filologų pogrupis. Stovykla skirta tiek moksleivių, tiek studentų tobulėjimui. Pagrindinis projekto tikslas – prisidėti prie motyvuoto, sąmoningo, ambicingo ir iniciatyvaus Lietuvos jaunimo brandinimo.

 

VU-FLF nauja-spalva

Atviros paskaitos Filologijos fakultete

Ekskursijas ir paskaitas fakultete specialiai organizuojame didesnėms moksleivių grupėms. Taip pat mielai siunčiame savo atstovus į jūsų mokymo įstaigose vykstančius renginius, kai reikia autoritetingo filologo žodžio, humanitarinės temos pristatymo ar dalyvavimo konkurso vertinimo komisijoje. Kreipkitės Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., mėginsime organizuoti ir darbuotis drauge. 

 

 erdvelaivis logo

 Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė“

Vienas svarbiausių festivalio tikslų  suintriguoti mokslo populiarinimo renginiais. Jo metų fakultetas atveria savo auditorijas moksleiviams ir kviečia tapti tikrais studentais.

 

 vu

VU vizitai į mokyklas VU partneres

Drauge su Studijų direkcija kasmet keliaujame po Lietuvos mokyklas, pasirašiusias bendradarbiavimo sutartis su VU. Paskaitose galima susipažinti su studijų galimybėmis, siūlomomis programomis ir perspektyvomis. 

 

Untitled 1

Darbo pasiūlymai

Anglų kalbos mokytojas

Anglų kalbos studija kviečia jaunus, entuziastingus bei kūrybingus mokytojus prisijungti prie AKS Dream Team! Įmonei reikalingi mokytojai, galintys dirbti su vaikais, suaugusiais ir įmonėmis. Lankstus darbo grafikas, kurį galėsi puikiai derinti su paskaitų laiku. Nori būti mokytoju? Ateik. Nori mokyti, bet nežinai kaip? Išmokysim! Kontaktai pasiteiravimu...

2017-09-18

Toliau

Praktikos pasiūlymai

Praktika (prancūzų kalba)

Une société allemande avec des installations de production en Lituanie et spécialisée dans la production exclusive de fenêtres depuis 15 ans, recherche un étudiant proactif ayant de bonnes compétences en français oral et écrit pour un stage défini – de 3 à 6 mois. Exigences: Très bonnes compétences en langue française orale et écrite. Les compétences en ...

2017-09-18

Toliau

Darbo pasiūlymai

Klientų aptarnavimo spec. (senior)

AR TAU PATINKA BENDRAUTI? Labas! Jauna #startup kompanija, dirbanti su finansinėmis technologijomis labai ieško TAVĘS! Ar mėgsti bendrauti, megzti naujas pažintis, kalbinti visus aplinkui, puikiai moki anglų kalbą? Tuomet šis skelbimas tau. #Senior_pozicija Reikalavimai Puikios vokiečių kalbos žinios (papildomos kalbos - #ultra privalumas) IT rašt...

2017-09-14

Toliau